Trening boxu

Proč zrovna box?

Z pohledu psychiky Vám náramně vzroste sebedůvěra, protože se nebudete už bát napadení. Současně Vám box pomůže k psychickému odreagování, především po namáhavé duševní činnosti. Z pohledu organismu dojde k upevnění fyzické kondice, zpevnění celého těla, k harmonickému posílení dolních a horních končetin a trupu, a samozřejmě průběžně dochází také ke snížení hmotnosti.

Jak probíhá trénink?

Po protažení těla a strečinku se rozcvičíte ještě přeskoky, kotouly, klikami nebo na bradlech, hrazdě a údery do pytle. Samotný trénink probíhá ve dvojicích před zrcadlem za vedení trenéra. Přeskoky přes švihadlo, přes lavičky, gymnastikou břicha a uvolňovacími cviky lekce končí.

Kdo je trenér?

Trenér Rosťa Osička, mistr ČSSR, ČSR, medailista z Mistrovství Evropy 1979 v Kolíně nad Rýnem, vítěz několika mezinárodních turnajů, který získal tři bronzové medaile na MS na Kubě, v Koreji a v Rusku, bývalý trenér interligového mužstva, vychoval několik našich úspěšných českých reprezentantů.

 

Rozvrh lekcí boxu a bojových sportů

Vybrat centra

Vybrat dny

Vybrat lekce

A
B
C
D
E
F
H
I
J
K
L
P
S
T
W
X
Y
Z

Vybrat instruktory

A
B
Č
D
H
J
K
M
N
O
P
Ř
Š
S
T
V
W
X
Z

Nám. Na Stráži

tisk

Nám. Na Stráži Úterý

ČasLekceInstruktorSál

16:45 - 18:10Box OSIČKA Rosťa č.1

Nám. Na Stráži Čtvrtek

ČasLekceInstruktorSál

10:00 - 11:30Box OSIČKA Rosťa č.1

16:45 - 18:10Box OSIČKA Rosťa č.1

Web společnosti Beck Box Club Praha s.r.o. využívá tzv. cookies, které slouží k přizpůsobení obsahu webu, k analýze funkčnosti a ke zkvalitnění služeb pro uživatele. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.