Rozvrh lekcí

Upozornění pro členy klubu Vinohradská

V sobotu 24. 2. 2018 jsou ranní lekce LM Bodypump® a LM Bodyattack® z důvodu školení zrušeny.

Vybrat centra

Vybrat dny

Vybrat lekce

A
B
C
D
F
H
I
J
K
L
P
S
T
X
Y
Z

Vybrat instruktory

A
B
C
Č
D
H
J
K
M
N
O
P
Ř
Š
S
T
V
W
X
Z

Vinohradská

tisk

Vinohradská Středa

ČasLekceInstruktorSál

07:00 - 08:00Body Training SUKOVÁ Daniela č.2

07:00 - 08:00Cycling ŠIMÁK Martin Cycling

10:00 - 11:30Box OSIČKA Rosťa Bojové sporty

10:00 - 11:00Kruhový trénink MRÁZ Martin č.2

17:00 - 18:00Aerobic PASTUCHOVÁ Lucie č.2

17:30 - 18:30LM BODYPUMP® HOLOTÍK Michal č.1

18:00 - 19:00LM BODYBALANCE® PASTUCHOVÁ Lucie č.2

18:15 - 19:15Cycling VODA Vladimír Cycling

18:30 - 19:30LM BODYCOMBAT® HOLOTÍK Michal č.1

18:30 - 20:00Box OSIČKA Rosťa Bojové sporty

19:00 - 20:00Hatha Yoga SKALA Pavel č.2

VIVO! Hostivař

tisk

VIVO! Hostivař Středa

ČasLekceInstruktorSál

08:15 - 09:15Tabata VEČERKA Miroslav č.1

17:00 - 18:00Kruhový trénink SKOŘEPA Jaroslav č.1

17:30 - 18:30Cycling HEICMANOVÁ Veronika Cycling

18:00 - 19:00LM BODYCOMBAT® STŘÍTEZSKÁ Monika č.1

19:00 - 20:00LM BODYPUMP® STŘÍTEZSKÁ Monika č.1

Centrum Chodov

tisk

Centrum Chodov Středa

ČasLekceInstruktorSál

07:30 - 08:30Body Styling PŘECHOVÁ Sylva č.1

08:30 - 09:30LM BODYBALANCE® NEHASIL Martin č.1

16:15 - 17:15Kruhový trénink ZITTA Vaclav č.1

17:15 - 18:15TWB MAŘÍKOVÁ Pavla č.1

18:15 - 19:15LM BODYBALANCE® PHILIPPI Mirka/MAŘÍKOVÁ Pavla č.1

19:15 - 20:15LM BODYPUMP® PHILIPPI Mirka č.1

Nám. Na Stráži

tisk

Nám. Na Stráži Středa

ČasLekceInstruktorSál

09:00 - 10:00Kruhový trénink KAHU Lenka č.1

18:15 - 19:15Funkční trénink HOLZEROVÁ Iva č.1

19:30 - 20:30Yoga & Stretch MEGLYNN Kateřina č.1

Vršovická

tisk

Vršovická Středa

ČasLekceInstruktorSál

10:00 - 11:00Funkční trénink VEČERKA Miroslav č.1

18:00 - 19:00Hatha Yoga HORŇÁČKOVÁ Daniela č.1

19:00 - 20:00Body Training HORŇÁČKOVÁ Daniela č.1

Evropská

tisk

Evropská Středa

ČasLekceInstruktorSál

17:00 - 18:00Body Training DYTRYCHOVÁ Lucie č.3

18:00 - 19:00ABS DYTRYCHOVÁ Lucie č.3

18:15 - 19:15Kruhový trénink POMIETLO Richard č.1

19:00 - 20:00Piloxing KERTESZOVÁ Renata č.3

Změna vyhrazena!

 

Web společnosti Beck Box Club Praha s.r.o. využívá tzv. cookies, které slouží k přizpůsobení obsahu webu, k analýze funkčnosti a ke zkvalitnění služeb pro uživatele. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.