Rozvrh lekcí

Obtížnost lekcí: * začátečníci     ** mírně pokročilí     *** pokročilí

Vybrat centra

Vinohradská 190

tisk

6 h7 h9 h10 h11 h16 h17 h18 h19 h20 h
Po16:45 - 17:45Tabata MORCILLO Christian18:00 - 19:00Dance aerobic ** PASTUCHOVÁ Lucie19:15 - 20:10Jumping PASTUCHOVÁ Lucie
09:00 - 09:55Power Yoga * BEDNÁŘOVÁ Marcela10:00 - 10:55Kickbox KO MRÁZ Martin17:15 - 18:15Fit-class DYTRYCHOVÁ Lucie18:30 - 19:30X training PRAHL Andrea19:45 - 20:45Pilates KELIŠOVÁ Hana
10:00 - 11:30Box OSIČKA Rosťa18:30 - 20:00Box OSIČKA Rosťa
17:00 - 18:00Cycling BAŠKO Karel / ZOUHAROVÁ Zdeňka18:15 - 19:15Cycling BAŠKO Karel / ZOUHAROVÁ Zdeňka
Út07:00 - 07:55Power Yoga * HORÁKOVÁ Martina09:00 - 09:55P-class / Jumping HEJCMANOVÁ Kateřina16:45 - 17:45Body Training * KELLEVA Jana18:00 - 19:00Knockout * HURNÍKOVÁ Adéla19:15 - 20:10Kruhový trénink ** ŘÍMÁNEK Michal
17:15 - 18:15Body Push * NEHASIL Martin18:30 - 19:25ADK (aerobic dynamic kickbox) VEČERKA MIROSLAV
10:00 - 11:30Box OSIČKA Rosťa18:00 - 19:25Box KONEČNÝ Lukáš
06:30 - 07:30Cycling MAŇÁKOVÁ Zuzana18:15 - 19:15Cycling VEBR Mirek19:30 - 20:30Cycling BAŠKO Karel
St07:00 - 07:55X training SUKOVÁ Daniela16:45 - 17:45Body Styling ** PASTUCHOVÁ Lucie18:00 - 19:00Step aerobic /Step Class/ ** PASTUCHOVÁ Lucie19:15 - 20:10Power Yoga SKALA Pavel
10:00 - 10:55X training ARMY MRÁZ Martin17:15 - 18:15ADK (aerobic dynamic kickbox) VEČERKA MIROSLAV18:30 - 19:30ABS (břicho) * NEHASIL Martin
10:00 - 11:30Box OSIČKA Rosťa18:30 - 20:00Box OSIČKA Rosťa
07:00 - 07:55Cycling ŠIMÁK Martin18:15 - 19:15Cycling MAŇÁKOVÁ Zuzana
Čt10:00 - 10:55ABS + G ** NEHASIL Martin16:45 - 17:45Kruhový trénink ŘÍMÁNEK Michal18:00 - 19:00Piloxing HURNÍKOVÁ Adéla19:15 - 20:15Jumping HEJCMANOVÁ Kateřina
09:00 - 09:55Pilates * KELIŠOVÁ Hana17:15 - 18:15Step Body ** BRANDOVÁ Silvie18:30 - 19:30Funkční trénink BRANDOVÁ Silvie19:45 - 20:45Power Yoga ŠEFLOVÁ Kristýna
10:00 - 11:30Box KONEČNÝ Lukáš18:00 - 19:25Box KONEČNÝ Lukáš
06:30 - 07:30Cycling MAŇÁKOVÁ Zuzana18:15 - 19:15Cycling ZOUHAR Jirka19:30 - 20:30Cycling VODA Vladimír
17:15 - 18:15Tabata MORCILLO Christian18:30 - 19:30Port De Bras * BARTOŠOVÁ Hanka
07:00 - 07:55ABS + G PASTUCHOVÁ Lucie10:00 - 10:55Women Army MRÁZ Martin
10:00 - 11:30Box OSIČKA Rosťa18:30 - 20:00Box OSIČKA Rosťa
18:00 - 18:55Cycling BAŠKO Karel
Sodnes10:00 - 10:55Cycling ŠIMÁK Martin
Ne10:00 - 10:55Aerobic ** HEJCMANOVÁ K. / PASTUCHOVÁ L.19:00 - 19:55Body Push * NEHASIL Martin20:00 - 20:55Power Yoga NEHASIL Martin
18:00 - 18:55Cycling ZOUHAR J./ KŘÍŽKOVÁ P.

Změna vyhrazena!